INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Avdeeva vs. Miyu Kato - onderlinge wedstrijden
03.02.21 | Kwalif. | Julia Avdeeva | Miyu Kato | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Julia Avdeeva form & Miyu Kato form
Julia Avdeeva - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Maria Mateas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luna Vujovic | 1-0, - Julia Avdeeva - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
18.02.24 Finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-78, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-74, 7-62 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 7-63, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |
Miyu Kato - laatste wedstrijden
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luksika Kumkhum | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
25.12.22 Finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.12.22 Halve finale | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.12.22 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Misaki Doi | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
12.11.22 Finale | vs. Na-Lae Han | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.22 Halve finale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.22 Kwartfinale | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.22 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Riko Sawayanagi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.04.22 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, - Miyu Kato - scratch | wedstrijd detail | |
29.04.22 Kwartfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.04.22 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melisa Senli | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Sophie Bohlen | 6-3, 1-0, Luca Sophie Bohlen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 2-6, 0-2, - Miyu Kato - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.22 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.22 Kwartfinale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |