WEDSTRIJD
10.05.23 | 1e ronde | Julia Grabher | Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | Rome | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Grabher | Nuria Brancaccio | |
1e Service % | 63/92 (68%) | 64/83 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/63 (62%) | 33/64 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/29 (38%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/83 (49%) | 42/92 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/175 (52%) | 84/175 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Grabher | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Grabher | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Grabher | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 6-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Julia Grabher | 0-0 | |
0-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Grabher | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julia Grabher | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Grabher | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Grabher | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Nuria Brancaccio | |
Julia Grabher | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Grabher | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Grabher | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Grabher vs. Nuria Brancaccio - onderlinge wedstrijden
10.05.23 | 1e ronde | Julia Grabher | Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Rome | Clay |
11.09.22 | Finale | Julia Grabher | Nuria Brancaccio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Bari | Clay |
Julia Grabher form & Nuria Brancaccio form
Julia Grabher - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 2e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
27.05.23 Finale | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - scratch | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
14.05.23 3e ronde | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nuria Brancaccio - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |