Sweden
06.03.03, 21 Jaar
06.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
29.11.94, 29 Jaar
13684 $
29.11.94, 29 Jaar
13684 $
Julia Lovqvist vs. Louise Lampla - onderlinge wedstrijden
23.07.19 | Kwalif. | Julia Lovqvist | Louise Lampla | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Les | Hard |
Julia Lovqvist form & Louise Lampla form
Julia Lovqvist - laatste wedstrijden
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Louise Lampla - laatste wedstrijden
W15 Madrid - Clay | ||||
07.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
18.08.20 Kwalif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 Kwalif. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |