WEDSTRIJD
01.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Julia Lovqvist | Lucia Hanesova | 0-6, 6-1, 10-5 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Sweden
06.03.03, 21 Jaar
06.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
05.08.96, 27 Jaar
05.08.96, 27 Jaar
Julia Lovqvist vs. Lucia Hanesova - onderlinge wedstrijden
01.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Julia Lovqvist | Lucia Hanesova | 0-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Julia Lovqvist form & Lucia Hanesova form
Julia Lovqvist - laatste wedstrijden
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Lucia Hanesova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petja Drame | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Mosso | 5-7, 6-4, 15-17 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 Kwalif. | vs. Maria Vasileiadi | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vranici | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 6-0, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail |