WEDSTRIJD
17.08.21 | 1e ronde | Julia Middendorf | Nikol Rivkin | 6-2, 6-1 | W15 Erwitte | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Middendorf | Nikol Rivkin | |
1e Service % | 27/40 (68%) | 31/48 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/48 (58%) | 10/40 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Middendorf | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nikol Rivkin | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Middendorf | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Middendorf | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Julia Middendorf | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Middendorf | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-1 | Nikol Rivkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Nikol Rivkin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Middendorf vs. Nikol Rivkin - onderlinge wedstrijden
17.08.21 | 1e ronde | Julia Middendorf | Nikol Rivkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Erwitte | Clay |
Julia Middendorf form & Nikol Rivkin form
Julia Middendorf - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Efremova | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-1, 2-0, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alice Gillan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | - | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Mingge Xu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Nikol Rivkin - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Severine Deppner | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Denise Valente | Denise Valente - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Jackson | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tricia Mar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 7-65, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kolie Allen | 1-6, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Mosegaard Ravnholt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |