WEDSTRIJD
06.11.21 | Halve finale | Julia Middendorf | Rebeka Stolmar | 6-4, 1-6, 7-5 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Julia Middendorf | Rebeka Stolmar | |
1e Service % | 46/95 (48%) | 70/90 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/46 (65%) | 42/70 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/49 (43%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/90 (44%) | 44/95 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/185 (49%) | 94/185 (51%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Middendorf | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julia Middendorf | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Middendorf | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Middendorf | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Middendorf | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julia Middendorf | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Middendorf | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Julia Middendorf | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Julia Middendorf | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Middendorf | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Middendorf | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Middendorf vs. Rebeka Stolmar - onderlinge wedstrijden
06.11.21 | Halve finale | Julia Middendorf | Rebeka Stolmar | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Julia Middendorf form & Rebeka Stolmar form
Julia Middendorf - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Efremova | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-1, 2-0, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alice Gillan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | - | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Mingge Xu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Rebeka Stolmar - laatste wedstrijden
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.22 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
01.06.22 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |