WEDSTRIJD
18.04.21 | Kwalif. | Julia Middendorf | Tamara Korpatsch | 2-6, 6-3, 6-0 | Stuttgart | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Middendorf | Tamara Korpatsch | |
1e Service % | 49/79 (62%) | 68/99 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/49 (51%) | 32/68 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 9/22 (41%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/99 (58%) | 40/79 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/178 (54%) | 82/178 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 9 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Middendorf | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Julia Middendorf | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Middendorf | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Julia Middendorf | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Middendorf | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Middendorf | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Middendorf | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Middendorf vs. Tamara Korpatsch - onderlinge wedstrijden
18.04.21 | Kwalif. | Julia Middendorf | Tamara Korpatsch | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Stuttgart | Clay |
02.07.20 | 1e ronde | Tamara Korpatsch | Julia Middendorf | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Julia Middendorf form & Tamara Korpatsch form
Julia Middendorf - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Efremova | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-1, 2-0, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alice Gillan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | - | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Mingge Xu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Tamara Korpatsch - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |