WEDSTRIJD
16.08.21 | Kwalif. | Julia Riera | Chloe Noel | 6-3, 6-2 | W25 Ourense | Hard |
STATISTIEKEN
Julia Riera | Chloe Noel | |
1e Service % | 29/47 (62%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 11/23 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/45 (56%) | 16/47 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Chloe Noel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Riera | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Riera | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Riera | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Riera | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Julia Riera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Riera | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Chloe Noel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Riera | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Riera | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Chloe Noel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Riera vs. Chloe Noel - onderlinge wedstrijden
16.08.21 | Kwalif. | Julia Riera | Chloe Noel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Ourense | Hard |
Julia Riera form & Chloe Noel form
Julia Riera - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Taylah Preston | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 3-6, 7-5, 1-0, Ann Li - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Katie Volynets | 6-3, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stacey Fung | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Linda Noskova | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 6-73, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail |
Chloe Noel - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 4-6, - Chloe Noel - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-63, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Liam Oved | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maud Vandeputte | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Olivia Bergler | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Severine Deppner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |