WEDSTRIJD
01.06.23 | 2e ronde | Julia Riera | Elena Malygina | 6-4, 1-0, - scratch | W60 Brescia | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Riera | Elena Malygina | |
1e Service % | 18/36 (50%) | 22/27 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/18 (61%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 2/5 (40%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/27 (56%) | 15/36 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 36/63 (57%) | 27/63 (43%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Julia Riera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Riera | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Riera | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Riera | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Riera | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Julia Riera | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Elena Malygina | |
0-0 | ||
1-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Riera vs. Elena Malygina - onderlinge wedstrijden
01.06.23 | 2e ronde | Julia Riera | Elena Malygina | 6-4, 1-0, Elena Malygina - scratch | wedstrijd detail | W60 Brescia | Clay |
Julia Riera form & Elena Malygina form
Julia Riera - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Taylah Preston | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 3-6, 7-5, 1-0, Ann Li - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Katie Volynets | 6-3, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stacey Fung | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Linda Noskova | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 6-73, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail |
Elena Malygina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |