WEDSTRIJD
28.09.16 | 2e ronde | Julia Terziyska | Lauryn John-Baptiste | 6-4, 6-1 | Roehampton | Hard |
STATISTIEKEN
Julia Terziyska | Lauryn John-Baptiste | |
1e Service % | 33/49 (67%) | 27/55 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 15/27 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/55 (51%) | 17/49 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Terziyska vs. Lauryn John-Baptiste - onderlinge wedstrijden
28.09.16 | 2e ronde | Julia Terziyska | Lauryn John-Baptiste | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Roehampton | Hard |
Julia Terziyska form & Lauryn John-Baptiste form
Julia Terziyska - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.22 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Lauryn John-Baptiste - laatste wedstrijden
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |