WEDSTRIJD
30.10.17 | 1e ronde | Julia Victoria Rennert | Diana Sumova | 6-3, 7-62 | Petange | I. hard |
STATISTIEKEN
Julia Victoria Rennert | Diana Sumova | |
1e Service % | 61/89 (69%) | 45/72 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/61 (62%) | 24/45 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/72 (50%) | 38/89 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/161 (54%) | 74/161 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
Germany
08.01.01, 23 Jaar
08.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Julia Victoria Rennert vs. Diana Sumova - onderlinge wedstrijden
30.10.17 | 1e ronde | Julia Victoria Rennert | Diana Sumova | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | Petange | I. hard |
Julia Victoria Rennert form & Diana Sumova form
Julia Victoria Rennert - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Gorovits | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mailina Nedderhut | 0-3, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-67, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Udvardy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asta Miettinen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Indira Marie Schmerling | 4-3, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erna Brdarevic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Anna Popescu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Ristic-North | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Inez Maria Kotlikova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 2-2, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Eupen - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | - | wedstrijd detail |
Diana Sumova - laatste wedstrijden
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
27.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
30.09.18 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 Halve finale | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.18 Kwartfinale | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.18 2e ronde | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
31.08.18 Kwartfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.18 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
24.08.18 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.18 2e ronde | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
07.08.18 Kwalif. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
23.07.18 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
20.06.18 1e ronde | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |