WEDSTRIJD
18.01.22 | Kwalif. | Julia Victoria Rennert | Xinxin Yao | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
08.01.01, 23 Jaar
08.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Julia Victoria Rennert vs. Xinxin Yao - onderlinge wedstrijden
18.01.22 | Kwalif. | Julia Victoria Rennert | Xinxin Yao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Julia Victoria Rennert form & Xinxin Yao form
Julia Victoria Rennert - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Gorovits | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mailina Nedderhut | 0-3, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-67, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Udvardy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asta Miettinen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Indira Marie Schmerling | 4-3, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erna Brdarevic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Anna Popescu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Ristic-North | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Inez Maria Kotlikova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 2-2, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Eupen - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | - | wedstrijd detail |
Xinxin Yao - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 3-0, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 2-1, - Xinxin Yao - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Saki Imamura | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ying Zhang | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Irina Fetecau | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Tsutsumi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Hanyu Guo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |