WEDSTRIJD
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Julie Struplova | Romana Cisovska | 6-1, 6-4 | W60 Olomouc | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julie Struplova vs. Romana Cisovska - onderlinge wedstrijden
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Julie Struplova | Romana Cisovska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Olomouc | Clay |
Julie Struplova form & Romana Cisovska form
Julie Struplova - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Katrina Scott | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carolina Troiano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Eszter Meri | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Romana Cisovska - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail |