Junhan Zhang vs. Ekaterina Makarova (2001) 21.12.2022

Junhan Zhang vs. Ekaterina Makarova (2001) 21.12.2022 - W15 Sharm ElSheikh - confrontatie

WEDSTRIJD

21.12.221e rondeJunhan Zhang Ekaterina Makarova (2001) 6-3, 7-5 Egypt W15 Sharm Hard

STATISTIEKEN

7-5

Junhan Zhang
China
16.04.07, 16 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.07.01, 22 Jaar







Ekaterina Makarova (2001)
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Junhan Zhang vs. Ekaterina Makarova (2001) - onderlinge wedstrijden

21.12.221e rondeJunhan ZhangEkaterina Makarova (2001)6-3, 7-5 wedstrijd detailEgypt W15 Sharm Hard

Junhan Zhang form & Ekaterina Makarova (2001) form

Junhan Zhang - laatste wedstrijden

China W100 Shenzhen - Hard
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Gureva3-6, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
China W15 Tianjin - Hard
29.06.23
2e ronde
vs. Jiaqi Wang6-1, 6-75, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
27.06.23
1e ronde
vs. Jiayu Xu6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
China W15 Tianjin - Hard
20.06.23
1e ronde
vs. Na Dong7-65, 5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
China W15 Tianjin - Hard
15.06.23
2e ronde
vs. Xinxin Yao2-6, 1-4, - Junhan Zhang - scratchnederlaagwedstrijd detail
14.06.23
1e ronde
vs. Xi Luo7-62, 6-3 overwinningwedstrijd detail
China W25 Luzhou - Hard
06.06.23
1e ronde
vs. Jiaqi Huang1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia W25 Kursumlijska - Clay
14.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Jana Stojanova7-5, 0-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
10.05.23
1e ronde
vs. Jelena Cvijanovic6-3, 5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
09.05.23
Kwalif.
vs. Styliani Roussopoulou6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
08.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Milica Prokic6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
03.05.23
1e ronde
vs. Zi Yi Gao3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
02.05.23
Kwalif.
vs. Anja Stankovic6-2, 3-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
01.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Meta Marenk6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
24.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Suana Tucakovic1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
14.03.23
Kwalif.
vs. Mihaela Djakovic3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Sergienko6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
07.03.23
Kwalif.
vs. Evgeniya Burdina4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
06.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
22.12.22
2e ronde
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
21.12.22
1e ronde
vs. Ekaterina Makarova (2001)6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
19.12.22
Kwalif.
vs. Anna Borovinskaya6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Elizaveta Shebekina6-4, 0-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
11.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Emma Slavikova6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Magdalena Stoilkovska6-73, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Marina Popova6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
28.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasia Lizunova5-7, 6-2, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
01.11.22
1e ronde
vs. Klaudija Bubelyte2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
31.10.22
Kwalif.
vs. Laalitya Kalluri6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Daria Domova6-1, 4-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail

Ekaterina Makarova (2001) - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aminata Sall1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Natalia Fehr6-3, 4-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
10.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Hania Abouelsaad1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.23
Kwalif.
vs. Olivia Bergler6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Burenina6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Elizabeth Danailova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.11.23
Kwalif.
vs. Lorena Schaedel3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
15.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Grom6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.11.23
1e ronde
vs. Anouck Vrancken Peeters1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Yana Tsion6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
16.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Snehal Mane4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Shakhzoda Asimova6-4, 3-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.12.22
1e ronde
vs. Junhan Zhang3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.12.22
Kwalif.
vs. Maria Charl6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Rawan Abdelaziz6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Elizaveta Krokhina6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Katharina Rothacker6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
24.11.22
2e ronde
vs. Aliona Falei0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.11.22
1e ronde
vs. Daria Domova6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
14.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Antonia Schmidt1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Borovinskaya6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
06.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Nahia Berecoechea1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Klara Veldman1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Lakshmi Gowda7-66, 2-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
17.01.22
2e ronde van de kwal.
vs. Arina Solomatina2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
12.01.22
1e ronde
vs. Mariam Atia3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.01.22
Kwalif.
vs. Jana Elagamy6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
<