WEDSTRIJD
12.01.21 | 1e ronde | Justina Mikulskyte | Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Justina Mikulskyte | Ekaterina Makarova (1996) | |
1e Service % | 44/75 (59%) | 38/72 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/44 (57%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/31 (52%) | 9/34 (26%) |
Benutte Breakpoints | 9/15 (60%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/72 (58%) | 34/75 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/147 (56%) | 64/147 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Justina Mikulskyte | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Justina Mikulskyte | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Justina Mikulskyte | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-4 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Justina Mikulskyte vs. Ekaterina Makarova (1996) - onderlinge wedstrijden
30.11.21 | 1e ronde | Ekaterina Makarova (1996) | Justina Mikulskyte | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Jablonec | Carpet |
12.01.21 | 1e ronde | Justina Mikulskyte | Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Justina Mikulskyte form & Ekaterina Makarova (1996) form
Justina Mikulskyte - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Makarova (1996) - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail |