WEDSTRIJD
27.11.19 | 1e ronde | Kaia Kanepi | Darja Vidmanova | 6-2, 6-4 | W15 Milovice | I. hard |
STATISTIEKEN
Kaia Kanepi | Darja Vidmanova | |
1e Service % | 32/60 (53%) | 51/77 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/32 (75%) | 34/51 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 7/26 (27%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/77 (47%) | 21/60 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaia Kanepi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
2-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15 | ||
Kaia Kanepi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaia Kanepi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaia Kanepi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
2-0 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
Kaia Kanepi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kaia Kanepi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
Kaia Kanepi | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kaia Kanepi vs. Darja Vidmanova - onderlinge wedstrijden
27.11.19 | 1e ronde | Kaia Kanepi | Darja Vidmanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Milovice | I. hard |
Kaia Kanepi form & Darja Vidmanova form
Kaia Kanepi - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Margarita Betova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-71, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
16.07.23 Finale | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 5-1, Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, - Kaia Kanepi - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Misaki Doi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
23.05.23 2e ronde | vs. Clara Burel | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Darja Vidmanova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
09.06.21 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |