WEDSTRIJD
19.10.21 | Kwalif. | Kajsa Rinaldo Persson | Laura Mair | 7-63, 4-6, 10-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kajsa Rinaldo Persson vs. Laura Mair - onderlinge wedstrijden
19.10.21 | Kwalif. | Kajsa Rinaldo Persson | Laura Mair | 7-63, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Kajsa Rinaldo Persson form & Laura Mair form
Kajsa Rinaldo Persson - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Laura Mair - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |