WEDSTRIJD
01.07.21 | 2e ronde | Kamilla Bartone | Marie Benoit | 6-2, 4-6, 6-1 | W25 The | Clay |
STATISTIEKEN
Kamilla Bartone | Marie Benoit | |
1e Service % | 57/112 (51%) | 60/101 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/57 (68%) | 35/60 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/55 (44%) | 15/41 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/18 (33%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/101 (50%) | 49/112 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/213 (54%) | 99/213 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kamilla Bartone | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Bartone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Bartone | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Bartone | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kamilla Bartone | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kamilla Bartone | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kamilla Bartone | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kamilla Bartone | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Bartone | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kamilla Bartone | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kamilla Bartone | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kamilla Bartone | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kamilla Bartone vs. Marie Benoit - onderlinge wedstrijden
01.07.21 | 2e ronde | Kamilla Bartone | Marie Benoit | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | W25 The | Clay |
Kamilla Bartone form & Marie Benoit form
Kamilla Bartone - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Marie Benoit - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |