WEDSTRIJD
14.03.21 | Kwalif. | Kamilla Rakhimova | Magdalena Frech | 6-3, 2-6, 6-2 | St. Petersburg | I. hard |
STATISTIEKEN
Kamilla Rakhimova | Magdalena Frech | |
1e Service % | 52/108 (48%) | 45/75 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/52 (58%) | 30/45 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 30/56 (54%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 4/15 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/75 (45%) | 48/108 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/183 (51%) | 89/183 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 0 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kamilla Rakhimova | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Kamilla Rakhimova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kamilla Rakhimova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, A-40 | ||
4-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-1 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kamilla Rakhimova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kamilla Rakhimova vs. Magdalena Frech - onderlinge wedstrijden
10.02.24 | Kwalif. | Magdalena Frech | Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Doha | Hard |
31.05.23 | 2e ronde | Kamilla Rakhimova | Magdalena Frech | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
26.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Kamilla Rakhimova | Magdalena Frech | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Madrid | Clay |
14.03.21 | Kwalif. | Kamilla Rakhimova | Magdalena Frech | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
09.01.20 | 2e ronde | Magdalena Frech | Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Hard |
Kamilla Rakhimova form & Magdalena Frech form
Kamilla Rakhimova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |
Magdalena Frech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.24 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Petra Martic | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 4-1, Arina Rodionova - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.24 4e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Daria Saville | 6-75, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Sara Errani | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Anna Danilina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |