WEDSTRIJD
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Karen Marthiens | Anne-Sophie Morandais | 6-3, 5-2, - scratch | W15 Villena | Hard |
STATISTIEKEN
France
01.04.04, 20 Jaar
01.04.04, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
29.07.99, 24 Jaar
29.07.99, 24 Jaar
Karen Marthiens vs. Anne-Sophie Morandais - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Karen Marthiens | Anne-Sophie Morandais | 6-3, 5-2, Anne-Sophie Morandais - scratch | wedstrijd detail | W15 Villena | Hard |
Karen Marthiens form & Anne-Sophie Morandais form
Karen Marthiens - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Altori | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | - | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kalomoira Ralli | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | - | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Zivic | 5-7, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leire De Ezcurra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Irina Balus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-75, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Krivosudska | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anne-Sophie Morandais - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
22.09.22 1e ronde | vs. Maria Rivera Corado | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Alessandra Caceres | 6-0, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Alves De Lima | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Saki Imamura | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Seivane Torres | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palicova | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Bhunu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 3-6, 2-5, - Anne-Sophie Morandais - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Simakova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Jirasook | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Svetlana Iansitova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Federica Prati | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Yu Shan | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Jawairiah Noordin | 7-65, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |