WEDSTRIJD
22.11.19 | Kwartfinale | Karman Kaur Thandi | Karin Kennel | 6-2, 2-6, 6-4 | W25 Bhopal | Hard |
STATISTIEKEN
Karman Kaur Thandi | Karin Kennel | |
1e Service % | 42/86 (49%) | 58/88 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/42 (69%) | 31/58 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/44 (39%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/88 (50%) | 40/86 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/174 (52%) | 84/174 (48%) |
Dubbele fouten | 9 | 3 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Karman Kaur Thandi | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Karman Kaur Thandi | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Karin Kennel | |
Karman Kaur Thandi | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Karman Kaur Thandi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Karman Kaur Thandi | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Karman Kaur Thandi | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Karman Kaur Thandi | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Karin Kennel | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karman Kaur Thandi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-1 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Karman Kaur Thandi | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Karman Kaur Thandi | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Karman Kaur Thandi | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Karman Kaur Thandi | 5-4 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Karman Kaur Thandi | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karman Kaur Thandi vs. Karin Kennel - onderlinge wedstrijden
22.11.19 | Kwartfinale | Karman Kaur Thandi | Karin Kennel | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Bhopal | Hard |
26.07.17 | 2e ronde | Karman Kaur Thandi | Karin Kennel | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
Karman Kaur Thandi form & Karin Kennel form
Karman Kaur Thandi - laatste wedstrijden
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-72, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Dodin | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 5-7, 0-1, - Karman Kaur Thandi - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Chloe Henderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 2-4, - Karman Kaur Thandi - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Susanna Maltby | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-65, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Maria Mateas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Julie Struplova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
26.01.23 Kwartfinale | vs. Ankita Raina | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.01.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Karin Kennel - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.19 Kwartfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |