WEDSTRIJD
21.12.21 | 1e ronde | Karman Kaur Thandi | Soha Sadiq | 6-1, 6-3 | W25 Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Karman Kaur Thandi | Soha Sadiq | |
1e Service % | 42/68 (62%) | 26/51 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/42 (60%) | 16/26 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/26 (58%) | 5/25 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/51 (59%) | 28/68 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
2 | ||
Karman Kaur Thandi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Soha Sadiq | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karman Kaur Thandi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Soha Sadiq | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karman Kaur Thandi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Soha Sadiq | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Karman Kaur Thandi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Soha Sadiq | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Karman Kaur Thandi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
26.06.98, 25 Jaar
12839 $
26.06.98, 25 Jaar
12839 $
Karman Kaur Thandi vs. Soha Sadiq - onderlinge wedstrijden
21.12.21 | 1e ronde | Karman Kaur Thandi | Soha Sadiq | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Pune | Hard |
Karman Kaur Thandi form & Soha Sadiq form
Karman Kaur Thandi - laatste wedstrijden
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-72, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Dodin | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 5-7, 0-1, - Karman Kaur Thandi - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Chloe Henderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 2-4, - Karman Kaur Thandi - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Susanna Maltby | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-65, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Maria Mateas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Julie Struplova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
26.01.23 Kwartfinale | vs. Ankita Raina | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.01.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Soha Sadiq - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Harshini Viswanadh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Lakshmi Gowda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 6-74, 0-2, - Soha Sadiq - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aakruti Sonkusare Narayan Sonkusare | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pooja Ingale | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shefali Arora | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yifan Sun | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruirui Zou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ke Ren | 7-65, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Sato | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 7-65, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Nayar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunseo Kim | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaeul Jang | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail |