WEDSTRIJD
09.03.23 | 2e ronde | Karola Patricia Bejenaru | Karine Sarkisova | 6-2, 6-75, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Karola Patricia Bejenaru | Karine Sarkisova | |
1e Service % | 68/106 (64%) | 65/100 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/68 (60%) | 33/65 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/38 (37%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 9/18 (50%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/100 (53%) | 51/106 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/206 (52%) | 98/206 (48%) |
Dubbele fouten | 10 | 4 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Karine Sarkisova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Karola Patricia Bejenaru | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Karine Sarkisova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Karola Patricia Bejenaru | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Karine Sarkisova | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Karine Sarkisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Karine Sarkisova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Karine Sarkisova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karola Patricia Bejenaru vs. Karine Sarkisova - onderlinge wedstrijden
09.03.23 | 2e ronde | Karola Patricia Bejenaru | Karine Sarkisova | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Karola Patricia Bejenaru form & Karine Sarkisova form
Karola Patricia Bejenaru - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 1-3, - Karola Patricia Bejenaru - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Karine Sarkisova - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Boulard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-4, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.12.22 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.22 Kwartfinale | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Emily Welker | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Jermine Sherif | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Covi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Mariam Ibrahim | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Victoria Grymalska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |