WEDSTRIJD
01.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Karola Patricia Bejenaru | Mariia Bergen | 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
12.06.01, 22 Jaar
10384 $
12.06.01, 22 Jaar
10384 $
Karola Patricia Bejenaru vs. Mariia Bergen - onderlinge wedstrijden
01.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Karola Patricia Bejenaru | Mariia Bergen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Karola Patricia Bejenaru form & Mariia Bergen form
Karola Patricia Bejenaru - laatste wedstrijden
Mariia Bergen - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |