WEDSTRIJD
09.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Karola Patricia Bejenaru | Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
17.11.02, 21 Jaar
17.11.02, 21 Jaar
Karola Patricia Bejenaru vs. Ralitsa Alexandrova - onderlinge wedstrijden
09.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Karola Patricia Bejenaru | Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Karola Patricia Bejenaru form & Ralitsa Alexandrova form
Karola Patricia Bejenaru - laatste wedstrijden
Ralitsa Alexandrova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 Kwalif. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Tarasova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.10.21 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elif Albayrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelika Shapovalova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alara Ayaz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.20 2e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.20 Kwalif. | vs. Miray Konar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |