WEDSTRIJD
08.11.21 | Kwalif. | Karolina Vlckova | Caterina Odorizzi | 6-2, 6-3 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Czech Republic
17.10.00, 23 Jaar
15091 $
17.10.00, 23 Jaar
15091 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
01.04.02, 22 Jaar
01.04.02, 22 Jaar
Karolina Vlckova vs. Caterina Odorizzi - onderlinge wedstrijden
08.11.21 | Kwalif. | Karolina Vlckova | Caterina Odorizzi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Solarino | Carpet |
Karolina Vlckova form & Caterina Odorizzi form
Karolina Vlckova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Caterina Odorizzi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Magrini | 5-2, Matilde Magrini - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Firman | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruna Melato | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. K Derhem | K Derhem - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Iervolino | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |