WEDSTRIJD
05.08.13 | 1e ronde van de kwal. | Karolina Wlodarczak | Anke Poncelet | 6-1, 6-2 | Koksijde | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
10.01.96, 28 Jaar
10.01.96, 28 Jaar
Karolina Wlodarczak vs. Anke Poncelet - onderlinge wedstrijden
05.08.13 | 1e ronde van de kwal. | Karolina Wlodarczak | Anke Poncelet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay |
Karolina Wlodarczak form & Anke Poncelet form
Karolina Wlodarczak - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 0-6, 0-1, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caliari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-4, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
20.06.16 Kwalif. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 2-6, 0-2, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 Kwalif. | vs. Sally Peers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mizuno Kijima | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 1-3, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Winley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 Kwalif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Kyra Yap | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.15 1e ronde | vs. Susanne Celik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.15 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde | vs. Sally Peers | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde | vs. Ema Mikulcic | 6-1, Ema Mikulcic - scratch | wedstrijd detail |
Anke Poncelet - laatste wedstrijden
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | - Anke Poncelet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Anastasia Smirnova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sofie Oyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Janneke Wikkerink | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Van Oost | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Anna Klasen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Possession - Hard | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Sabrina Bamburac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
22.06.15 Kwalif. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Ofri Lankri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Loreto Alonso Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Doroteja Eric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rovereto - Clay | ||||
28.07.14 Kwalif. | vs. Marine Sorg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kim Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
14.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nina-Isabella Scholten | 1-0, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
07.04.14 2e ronde | vs. Giulia Sussarello | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.04.14 1e ronde | vs. Ange Hermine Jessica Ndjayeno Gemegah | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andrezieux Boutheon - I. hard | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Arantxa Andrady | 2-5, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
21.10.13 Kwalif. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde | vs. Jasmin Steinherr | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |