WEDSTRIJD
15.08.11 | 2e ronde | Karolina Wlodarczak | Antonia Lottner | 7-64, 6-2 | Ratingen | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karolina Wlodarczak vs. Antonia Lottner - onderlinge wedstrijden
15.08.11 | 2e ronde | Karolina Wlodarczak | Antonia Lottner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | Ratingen | Clay |
Karolina Wlodarczak form & Antonia Lottner form
Karolina Wlodarczak - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 0-6, 0-1, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caliari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-4, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 2-6, 0-2, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.16 Kwalif. | vs. Sally Peers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mizuno Kijima | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 1-3, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Winley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 Kwalif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Kyra Yap | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde | vs. Susanne Celik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.15 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde | vs. Sally Peers | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
24.08.15 Kwartfinale | vs. Agnes Bukta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Antonia Lottner - laatste wedstrijden
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
07.04.21 2e ronde | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
12.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.20 Kwalif. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |