WEDSTRIJD
28.06.10 | 2e ronde | Karolina Wlodarczak | Barbara Sobaszkiewicz | 6-0, 6-2 | Torun | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karolina Wlodarczak vs. Barbara Sobaszkiewicz - onderlinge wedstrijden
28.06.10 | 2e ronde | Karolina Wlodarczak | Barbara Sobaszkiewicz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Torun | Clay |
Karolina Wlodarczak form & Barbara Sobaszkiewicz form
Karolina Wlodarczak - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 0-6, 0-1, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caliari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-4, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 2-6, 0-2, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 Kwalif. | vs. Sally Peers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mizuno Kijima | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 1-3, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Winley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 Kwalif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Kyra Yap | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.15 1e ronde | vs. Susanne Celik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.15 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde | vs. Sally Peers | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
24.08.15 Kwartfinale | vs. Agnes Bukta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Barbara Sobaszkiewicz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
14.10.13 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.10.13 1e ronde | vs. Martina Kubicikova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Huy - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde | vs. Eugenie Chapelle | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
05.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Ann-Kathrin Schmitz | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.13 Kwalif. | vs. Verena Schmid | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
29.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
01.07.13 Kwalif. | vs. Tatsiana Sakovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Natalia Kolat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.07.13 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 7-63, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
10.06.13 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
12.11.12 Kwalif. | vs. Denisa Satralova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Czarnik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
22.10.12 2e ronde | vs. Huliya Esen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.12 1e ronde | vs. Anastasia Rudakova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.12 Kwartfinale | vs. Diana Enache | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.10.12 1e ronde | vs. Catherine Chantraine | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.12 2e ronde | vs. Sara Sussarello | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.12 Kwartfinale | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.10.12 2e ronde | vs. Diana Enache | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.12 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
17.09.12 2e ronde van de kwal. | vs. Borislava Botusharova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.12 Kwalif. | vs. Camelia-Elena Hristea | 1-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
10.09.12 1e ronde van de kwal. | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
03.09.12 1e ronde van de kwal. | vs. Femke Van Diemen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.12 Kwalif. | vs. Arina Rodionova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
20.08.12 1e ronde | vs. Martina Borecka | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Koprivova | 7-60, 1-0, Klara Koprivova - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.12 Kwalif. | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.08.12 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
06.08.12 1e ronde | vs. Katharina Lehnert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |