WEDSTRIJD
15.06.09 | 2e ronde | Karolina Wlodarczak | Syna Kayser | 4-6, 6-2, 6-1 | Lenzerheide | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karolina Wlodarczak vs. Syna Kayser - onderlinge wedstrijden
25.07.11 | 2e ronde | Karolina Wlodarczak | Syna Kayser | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Maaseik | Clay |
15.06.09 | 2e ronde | Karolina Wlodarczak | Syna Kayser | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Lenzerheide | Clay |
Karolina Wlodarczak form & Syna Kayser form
Karolina Wlodarczak - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 0-6, 0-1, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caliari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-4, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 2-6, 0-2, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.16 Kwalif. | vs. Sally Peers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mizuno Kijima | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 1-3, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Winley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 Kwalif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Kyra Yap | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.15 1e ronde | vs. Susanne Celik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde | vs. Sally Peers | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
24.08.15 1e ronde | vs. Alexandra Lazarova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Syna Kayser - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
07.10.13 Kwalif. | vs. Olena Kyrpot | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
30.09.13 Kwalif. | vs. Alina Pakharenko | 6-0, 3-0, Alina Pakharenko - scratch | wedstrijd detail | |
30.09.13 1e ronde | vs. Tea Faber | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
26.08.13 2e ronde | vs. Margaux Deagostini | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.13 Kwartfinale | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.13 Halve finale | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.13 1e ronde | vs. Lisa Sabino | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
19.08.13 1e ronde | vs. Elke Lemmens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
29.07.13 1e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
22.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Van Der Sypt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.13 Kwalif. | vs. Nicky Van Dyck | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.07.13 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Michele Erkens | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Zander | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
08.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
01.07.13 1e ronde | vs. Ashley Keir | 6-4, 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - Clay | ||||
03.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.06.13 2e ronde van de kwal. | vs. Anaeve Pain | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
22.04.13 1e ronde | vs. Darya Chernetsova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.04.13 2e ronde | vs. Yana Sizikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
15.04.13 Kwalif. | vs. Alessandra Gisonna | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.04.13 1e ronde | vs. Janina Toljan | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
18.03.13 Kwalif. | vs. Iva Primorac | Iva Primorac - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.03.13 1e ronde | vs. Sara Sussarello | 3-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.03.13 2e ronde | vs. Laura Thorpe | 7-65, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.13 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Boinay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
11.03.13 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Versteeg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Helsingborg - Carpet | ||||
18.02.13 1e ronde | vs. Anna Klasen | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.13 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |