WEDSTRIJD
22.11.21 | Kwalif. | Katarina Jokic | Maria Lota Kaul | 6-74, 7-5, 10-4 | W60 Brasilia | Clay |
STATISTIEKEN
Katarina Jokic | Maria Lota Kaul | |
1e Service % | 52/101 (51%) | 56/91 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/52 (65%) | 28/56 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/49 (35%) | 13/35 (37%) |
Benutte Breakpoints | 8/12 (67%) | 7/14 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/91 (55%) | 50/101 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/192 (53%) | 91/192 (47%) |
Dubbele fouten | 19 | 12 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Jokic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Jokic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katarina Jokic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Katarina Jokic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katarina Jokic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katarina Jokic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Jokic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katarina Jokic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katarina Jokic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Jokic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Jokic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Katarina Jokic | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Jokic vs. Maria Lota Kaul - onderlinge wedstrijden
22.11.21 | Kwalif. | Katarina Jokic | Maria Lota Kaul | 6-74, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | W60 Brasilia | Clay |
Katarina Jokic form & Maria Lota Kaul form
Katarina Jokic - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Elysia Bolton | 2-6, 6-3, 4-1, Elysia Bolton - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Blackford | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Simpson | 1-5, - Katarina Jokic - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Hanna Chang | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Victoria Flores | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Chelsea Fontenel | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Corley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Maria Lota Kaul - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.21 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cundinamarca - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aparecida - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |