WEDSTRIJD
25.10.22 | Kwalif. | Katarina Kozarov | Alexandra Osborne | 6-1, 7-5 | W80 Tyler | Hard |
STATISTIEKEN
Katarina Kozarov | Alexandra Osborne | |
1e Service % | 40/57 (70%) | 41/61 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/40 (73%) | 18/41 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 11/20 (55%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/61 (52%) | 19/57 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/118 (59%) | 48/118 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Katarina Kozarov | 0-0 | |
1-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Kozarov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Kozarov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Kozarov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katarina Kozarov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Katarina Kozarov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Kozarov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Kozarov | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katarina Kozarov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Kozarov | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Kozarov vs. Alexandra Osborne - onderlinge wedstrijden
25.10.22 | Kwalif. | Katarina Kozarov | Alexandra Osborne | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W80 Tyler | Hard |
26.10.21 | Kwalif. | Katarina Kozarov | Alexandra Osborne | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W80 Tyler | Hard |
Katarina Kozarov form & Alexandra Osborne form
Katarina Kozarov - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-1, - Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jada Bui | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Ashton Bowers | 6-4, 4-6, 1-2, - Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-1, 3-2, Vicky Van De Peer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 7-68, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Iva Jovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Aliona Falei | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Laia Petretic | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 0-1, - Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail |
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |