WEDSTRIJD
16.12.20 | Kwalif. | Katarina Kozarov | Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Kozarov vs. Kristina Milenkovic - onderlinge wedstrijden
16.12.20 | Kwalif. | Katarina Kozarov | Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
07.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Katarina Kozarov | Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Katarina Kozarov form & Kristina Milenkovic form
Katarina Kozarov - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-1, - Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jada Bui | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Ashton Bowers | 6-4, 4-6, 1-2, - Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-1, 3-2, Vicky Van De Peer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 7-68, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Iva Jovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Aliona Falei | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Laia Petretic | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 0-1, - Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail |
Kristina Milenkovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |