INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Kuzmova vs. Basak Eraydin - onderlinge wedstrijden
05.05.21 | 1e ronde | Katarina Kuzmova | Basak Eraydin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Katarina Kuzmova form & Basak Eraydin form
Katarina Kuzmova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 1-4, - Katarina Kuzmova - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Greta Medeghini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Mirjana Jovanovic | 5-1, Mirjana Jovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Sandra Samir | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Flavie Brugnone | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Anna Sedysheva | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Noemie Dadoun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Basak Eraydin - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.23 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |