WEDSTRIJD
29.01.20 | 1e ronde | Katarina Zavatska | Myrtille Georges | 7-65, 6-74, 6-2 | W60 Andrezieux | I. hard |
STATISTIEKEN
Katarina Zavatska | Myrtille Georges | |
1e Service % | 65/126 (52%) | 63/123 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/65 (58%) | 40/63 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 31/61 (51%) | 25/60 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 58/123 (47%) | 57/126 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 127/249 (51%) | 122/249 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 13 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Katarina Zavatska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Myrtille Georges | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 3-2 | |
3-3 | Myrtille Georges | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Zavatska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Katarina Zavatska | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Myrtille Georges | |
Katarina Zavatska | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Myrtille Georges | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 3-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Myrtille Georges | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-1 | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Myrtille Georges | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Katarina Zavatska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Myrtille Georges | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 2-4, 4-5 | ||
6-74 |
3 | ||
Katarina Zavatska | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Myrtille Georges | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
1-1 | Myrtille Georges | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Katarina Zavatska | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Myrtille Georges | |
0-0 | ||
Katarina Zavatska | 3-2 | |
4-2 | Myrtille Georges | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katarina Zavatska | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarina Zavatska vs. Myrtille Georges - onderlinge wedstrijden
29.01.20 | 1e ronde | Katarina Zavatska | Myrtille Georges | 7-65, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Andrezieux | I. hard |
20.10.17 | Halve finale | Myrtille Georges | Katarina Zavatska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Joue Les | I. hard |
14.12.15 | 1e ronde | Myrtille Georges | Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Bangkok | Hard |
Katarina Zavatska form & Myrtille Georges form
Katarina Zavatska - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Myrtille Georges - laatste wedstrijden
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.20 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |