WEDSTRIJD
29.06.20 | 1e ronde | Katarzyna Piter | Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Katarzyna Piter | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
1-1 | Basak Eraydin | |
0-0 | ||
Katarzyna Piter | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Katarzyna Piter | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-1 | Basak Eraydin | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Katarzyna Piter | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Katarzyna Piter | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
3-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Katarzyna Piter | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katarzyna Piter vs. Basak Eraydin - onderlinge wedstrijden
29.06.20 | 1e ronde | Katarzyna Piter | Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Katarzyna Piter form & Basak Eraydin form
Katarzyna Piter - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
18.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
21.06.21 1e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
28.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - scratch | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Basak Eraydin - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.23 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |