WEDSTRIJD
18.01.23 | 1e ronde | Katerina Tsygourova | Iva Sepa | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Katerina Tsygourova | Iva Sepa | |
1e Service % | 21/36 (58%) | 20/43 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 7/20 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/15 (73%) | 6/23 (26%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/43 (70%) | 10/36 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/79 (71%) | 23/79 (29%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katerina Tsygourova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katerina Tsygourova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katerina Tsygourova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katerina Tsygourova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katerina Tsygourova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katerina Tsygourova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
17.09.04, 19 Jaar
17.09.04, 19 Jaar
Katerina Tsygourova vs. Iva Sepa - onderlinge wedstrijden
18.01.23 | 1e ronde | Katerina Tsygourova | Iva Sepa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Katerina Tsygourova form & Iva Sepa form
Katerina Tsygourova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.12.23 Finale | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Iva Sepa - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Penickova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 6-3, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 5-4, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Mitic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
04.05.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 6-75, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Sara Suchankova | 0-6, 6-0, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |