WEDSTRIJD
23.02.17 | 2e ronde | Katharina Gerlach | Sophia Kovalets | 6-4, 6-4 | Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Katharina Gerlach | Sophia Kovalets | |
1e Service % | 36/62 (58%) | 51/70 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/36 (50%) | 21/51 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/26 (35%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 8/12 (67%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/70 (60%) | 35/62 (56%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/132 (52%) | 63/132 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katharina Gerlach vs. Sophia Kovalets - onderlinge wedstrijden
23.02.17 | 2e ronde | Katharina Gerlach | Sophia Kovalets | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Palmanova | Clay |
13.07.15 | 1e ronde | Sophia Kovalets | Katharina Gerlach | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
Katharina Gerlach form & Sophia Kovalets form
Katharina Gerlach - laatste wedstrijden
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.10.22 1e ronde | vs. Amina Anshba | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.10.22 Kwartfinale | vs. Nina Potocnik | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 2e ronde | vs. Jessie Aney | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Christina Rosca | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
28.07.22 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.22 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
10.06.22 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Clara Burel | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.22 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Margot Yerolymos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-0, 14-12 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail |
Sophia Kovalets - laatste wedstrijden
Manacor - Clay | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
15.11.17 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.10.17 1e ronde | vs. Eduarda Piai | 1-1, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.10.17 Finale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.17 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.17 Kwartfinale | vs. Ana Biskic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.17 2e ronde | vs. Eduarda Piai | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
16.09.17 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.17 Kwartfinale | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.17 2e ronde | vs. Johana Markova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.17 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dunakeszi - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 0-3, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
24.08.17 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.17 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 3-0, Melanie Klaffner - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Horb - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.17 Kwalif. | vs. Ellen Allgurin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
05.07.17 1e ronde | vs. Chayenne Ewijk | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Lund - Clay | ||||
27.06.17 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
21.06.17 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Emilie Francati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
02.05.17 1e ronde | vs. Iga Swiatek | 0-1, - Sophia Kovalets - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
26.04.17 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Radina Rakic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.17 Kwalif. | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |