WEDSTRIJD
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Katherine Westbury | Anna Lena Ebster | 6-4, 6-1 | W15 Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
06.01.04, 20 Jaar
06.01.04, 20 Jaar
Katherine Westbury vs. Anna Lena Ebster - onderlinge wedstrijden
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Katherine Westbury | Anna Lena Ebster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Bad | Clay |
Katherine Westbury form & Anna Lena Ebster form
Katherine Westbury - laatste wedstrijden
Billie Jean - Clay | ||||
16.04.22 | vs. Aldila Sutjiadi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.21 1e ronde | vs. Alessandra Simone | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.21 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.20 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 1e ronde | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 2e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Laura Ashley | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Meeka Marshall | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hamilton - Hard | ||||
15.02.20 Halve finale | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Vivian Yang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Andrea Dikosavljevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Himari Sato | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Anna Lena Ebster - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Theodora Degelow | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Federica Oana | - Anna Lena Ebster - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Sahnis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Malkia Ngounoue | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Filip | 6-3, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Krumpel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 3-1, Sofiia Nagornaia - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Costanza Traversi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Klara Svorcova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-0, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Tina Cvetkovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sol Faga | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |