WEDSTRIJD
28.08.20 | 1e ronde | Kathleen Kanev | Lisa Ponomar | 7-5, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kathleen Kanev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
0-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Kathleen Kanev | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Kathleen Kanev | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-3 | Lisa Ponomar | |
0-0 | ||
Kathleen Kanev | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Lisa Ponomar | |
0-0 | ||
Kathleen Kanev | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-5 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Kathleen Kanev | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Kathleen Kanev | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Kathleen Kanev | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0 | ||
Kathleen Kanev | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Kathleen Kanev | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Kathleen Kanev | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kathleen Kanev vs. Lisa Ponomar - onderlinge wedstrijden
28.08.20 | 1e ronde | Kathleen Kanev | Lisa Ponomar | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Kathleen Kanev form & Lisa Ponomar form
Kathleen Kanev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Lisa Ponomar - laatste wedstrijden
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.20 Kwartfinale | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.20 1e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |