WEDSTRIJD
29.10.21 | Kwartfinale | Kathleen Kanev | Zhuoma Ni Ma | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Kathleen Kanev | Zhuoma Ni Ma | |
1e Service % | 37/51 (73%) | 31/48 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/37 (65%) | 17/31 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 2/17 (12%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 21/51 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kathleen Kanev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kathleen Kanev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kathleen Kanev | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kathleen Kanev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kathleen Kanev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kathleen Kanev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kathleen Kanev | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kathleen Kanev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kathleen Kanev vs. Zhuoma Ni Ma - onderlinge wedstrijden
29.10.21 | Kwartfinale | Kathleen Kanev | Zhuoma Ni Ma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Kathleen Kanev form & Zhuoma Ni Ma form
Kathleen Kanev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Zhuoma Ni Ma - laatste wedstrijden
W40 Shenzhen - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |