WEDSTRIJD
02.11.21 | 1e ronde | Katie Swan | Maria Lota Kaul | 6-3, 6-3 | W25 Haabneeme | I. hard |
STATISTIEKEN
Katie Swan | Maria Lota Kaul | |
1e Service % | 30/56 (54%) | 25/55 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/30 (67%) | 12/25 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/55 (56%) | 24/56 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katie Swan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katie Swan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katie Swan | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Katie Swan | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Katie Swan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katie Swan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katie Swan | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katie Swan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katie Swan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katie Swan vs. Maria Lota Kaul - onderlinge wedstrijden
02.11.21 | 1e ronde | Katie Swan | Maria Lota Kaul | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Haabneeme | I. hard |
Katie Swan form & Maria Lota Kaul form
Katie Swan - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 3-4, - Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | - | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Elena Malygina | 6-74, 0-2, - Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alice Gillan | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-4, 5-5, - Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
11.06.23 Finale | vs. Yanina Wickmayer | 6-2, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 5-3, Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Tatjana Maria | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Maria Lota Kaul - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.21 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cundinamarca - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aparecida - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |