WEDSTRIJD
17.02.20 | Kwalif. | Katy Dunne | Danielle Daley | 6-2, 6-4 | W25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Katy Dunne | Danielle Daley | |
1e Service % | 32/57 (56%) | 30/52 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 15/30 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/25 (40%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/52 (62%) | 25/57 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dubbele fouten | 6 | 7 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katy Dunne | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Katy Dunne | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katy Dunne | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Katy Dunne | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katy Dunne | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
1-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0 | ||
Katy Dunne | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Katy Dunne | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katy Dunne | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15 | ||
Katy Dunne | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Katy Dunne vs. Danielle Daley - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | Kwalif. | Katy Dunne | Danielle Daley | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Glasgow | I. hard |
Katy Dunne form & Danielle Daley form
Katy Dunne - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Danielle Daley - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Alina Khvatova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Newberry | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-3, - Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Maia Lumsden | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 2-1, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 2-1, Holly Hutchinson - scratch | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |