Mexico
08.05.00, 23 Jaar
08.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
04.08.01, 22 Jaar
04.08.01, 22 Jaar
Katya Ramirez vs. Marne Dercksen - onderlinge wedstrijden
05.06.19 | Kwalif. | Marne Dercksen | Katya Ramirez | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
27.05.19 | Kwalif. | Katya Ramirez | Marne Dercksen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Katya Ramirez form & Marne Dercksen form
Katya Ramirez - laatste wedstrijden
W50 Mexico - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Frey | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Failla | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oziera Ahmad | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gonzales | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Isidora Cereso | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Vivas | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Agostina Andreazzini | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brenda Yoris | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Johnnise Renaud | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Anushka Ashar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Vanessa Wong | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Wong | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.06.22 Kwalif. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Melisa Morales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Marne Dercksen - laatste wedstrijden
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |