WEDSTRIJD
07.06.22 | 1e ronde | Kaylah Mcphee | Dabin Kim | 6-3, 4-1, - scratch | W25 Incheon | Hard |
STATISTIEKEN
Kaylah Mcphee | Dabin Kim | |
1e Service % | 26/42 (62%) | 31/51 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 18/31 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/51 (55%) | 16/42 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/93 (58%) | 39/93 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kaylah Mcphee | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kaylah Mcphee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kaylah Mcphee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kaylah Mcphee | 4-1 | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kaylah Mcphee vs. Dabin Kim - onderlinge wedstrijden
07.06.22 | 1e ronde | Kaylah Mcphee | Dabin Kim | 6-3, 4-1, Dabin Kim - scratch | wedstrijd detail | W25 Incheon | Hard |
Kaylah Mcphee form & Dabin Kim form
Kaylah Mcphee - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Petra Hule | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Dabin Kim - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - scratch | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - scratch | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |