INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Franziska Koenig vs. Keren Shlomo - onderlinge wedstrijden
30.09.13 | 2e ronde | Keren Shlomo | Franziska Koenig | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | Athens | Hard |
Franziska Koenig form & Keren Shlomo form
Franziska Koenig - laatste wedstrijden
Ortisei - I. hard | ||||
09.11.17 2e ronde | vs. Camilla Scala | 6-4, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 3-0, Mallaurie Noel - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Crazzolara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Sofia Ragona | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kaarst - Carpet | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
07.10.13 1e ronde | vs. Lucy Brown | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 2e ronde | vs. Keren Shlomo | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.13 1e ronde | vs. Angeliki Kairi | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
16.09.13 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Camille Sireix | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Huy - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde | vs. Jade Schoelink | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Enschede - Clay | ||||
19.08.13 1e ronde | vs. Nina Zander | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ratingen - Clay | ||||
12.08.13 Kwartfinale | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.13 Halve finale | vs. Julia Lohoff | 6-3, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.13 1e ronde | vs. Karolina Wlodarczak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.13 2e ronde | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Izmir - Hard | ||||
05.08.13 Kwalif. | vs. Christina Shakovets | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Te Tai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.13 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Imane Kocher | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
01.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Marisa Gianotti | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
22.04.13 2e ronde | vs. Ariadna Marti Riembau | 2-4, - Franziska Koenig - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.13 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.13 1e ronde | vs. Sylwia Zagorska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.13 Kwalif. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.13 1e ronde | vs. Laetitia Sarrazin | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.13 Kwartfinale | vs. Melis Sezer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.13 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail |
Keren Shlomo - laatste wedstrijden
Tel Aviv - Hard | ||||
06.12.16 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
29.11.16 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
01.11.16 1e ronde | vs. Jenny Claffey | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde | vs. Michaela Boev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
05.10.16 1e ronde | vs. Noya Ohana | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tiberias - Hard | ||||
29.09.16 2e ronde | vs. Madeleine Kobelt | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.16 1e ronde | vs. Alona Kruglov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kiryat Gat - Hard | ||||
22.09.16 2e ronde | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.16 1e ronde | vs. Noya Ohana | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
17.09.16 Halve finale | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.16 Kwartfinale | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.16 2e ronde | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.16 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Schoonhoven - Clay | ||||
31.08.16 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
24.08.16 1e ronde | vs. Nina Kruijer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
17.08.16 1e ronde | vs. Hanna Landener | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buca Izmir - Hard | ||||
06.07.16 1e ronde | vs. Selin Ovunc | 0-4, - Keren Shlomo - scratch | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
10.06.16 Halve finale | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.16 Kwartfinale | vs. Naomi Totka | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.16 2e ronde | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.16 1e ronde | vs. Yuval Keren | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kiryat Shmona - Hard | ||||
03.06.16 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.06.16 2e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.16 1e ronde | vs. Noya Ohana | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
25.05.16 2e ronde | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.16 1e ronde | vs. Sofia Salimova | Sofia Salimova - scratch | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
17.05.16 1e ronde | vs. Maya Tahan | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
12.04.16 1e ronde | vs. Tina Tehrani | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
05.04.16 1e ronde | vs. Ana Shanidze | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Preethi Ujjini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |