WEDSTRIJD
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Koharu Niimi | Iva Sepa | 7-65, 3-6, 12-10 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Koharu Niimi | Iva Sepa | |
1e Service % | 63/89 (71%) | 54/90 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/63 (44%) | 28/54 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/26 (65%) | 19/36 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/90 (48%) | 44/89 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/179 (49%) | 91/179 (51%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Koharu Niimi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Koharu Niimi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Koharu Niimi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Koharu Niimi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Koharu Niimi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Koharu Niimi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Iva Sepa | |
0-0, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
6-5 | Iva Sepa | |
0-0, | ||
Koharu Niimi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Koharu Niimi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Koharu Niimi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Koharu Niimi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Koharu Niimi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Iva Sepa | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 3-7, 4-7, 5-7, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7, 9-8, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
Japan
13.09.02, 21 Jaar
13.09.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
17.09.04, 19 Jaar
17.09.04, 19 Jaar
Koharu Niimi vs. Iva Sepa - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Koharu Niimi | Iva Sepa | 7-65, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Koharu Niimi form & Iva Sepa form
Koharu Niimi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Ingkar Dyussebay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Erika Bosaia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-0, 3-0, Lucia Santos Sanchez - scratch | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Basak Akbas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Masnaia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Nino Natsvlishvili | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 7-64, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Iva Sepa - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Penickova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 6-3, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 5-4, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Mitic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
04.05.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 6-75, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Sara Suchankova | 0-6, 6-0, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |