WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Kristina Kucova | Julia Grabher | 6-1, 2-6, 6-3 | W60 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Kristina Kucova | Julia Grabher | |
1e Service % | 41/63 (65%) | 57/89 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 37/57 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 11/32 (34%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/89 (46%) | 21/63 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/152 (55%) | 69/152 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Kucova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Kucova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kristina Kucova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Kristina Kucova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Kucova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kristina Kucova | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Kucova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Kristina Kucova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Kucova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Kucova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kristina Kucova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Kucova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kristina Kucova vs. Julia Grabher - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Kristina Kucova | Julia Grabher | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Trnava | I. hard |
Kristina Kucova form & Julia Grabher form
Kristina Kucova - laatste wedstrijden
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-1, 0-6, 0-4, - Kristina Kucova - scratch | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Burel | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Karolina Muchova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Petra Martic | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-1, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.22 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.22 2e ronde | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.22 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Julia Grabher - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 2e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
27.05.23 Finale | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - scratch | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
14.05.23 3e ronde | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |