WEDSTRIJD
29.08.20 | 1e ronde | Kristina Kucova | Tereza Mrdeza | 6-4, 6-4 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Kristina Kucova | Tereza Mrdeza | |
1e Service % | 40/74 (54%) | 65/77 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/40 (60%) | 31/65 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/34 (35%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 5/16 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/77 (57%) | 38/74 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/151 (53%) | 71/151 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kristina Kucova vs. Tereza Mrdeza - onderlinge wedstrijden
09.06.21 | 2e ronde | Kristina Kucova | Tereza Mrdeza | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Bol | Clay |
29.08.20 | 1e ronde | Kristina Kucova | Tereza Mrdeza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
25.08.15 | 1e ronde van de kwal. | Tereza Mrdeza | Kristina Kucova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | New York | Hard |
01.06.15 | 1e ronde | Kristina Kucova | Tereza Mrdeza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Brescia | Clay |
Kristina Kucova form & Tereza Mrdeza form
Kristina Kucova - laatste wedstrijden
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-1, 0-6, 0-4, - Kristina Kucova - scratch | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Burel | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Karolina Muchova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Petra Martic | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-1, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.22 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.22 2e ronde | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.22 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Tereza Mrdeza - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
30.03.22 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
04.03.22 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.22 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.22 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
03.02.22 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
07.01.22 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.22 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife - Hard | ||||
16.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |