WEDSTRIJD
10.11.21 | 1e ronde | Kristina Milenkovic | Selya Rakki | 4-6, 6-4, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Kristina Milenkovic | Selya Rakki | |
1e Service % | 66/91 (73%) | 42/76 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/66 (59%) | 21/42 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 15/34 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/76 (53%) | 38/91 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/167 (56%) | 74/167 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kristina Milenkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Selya Rakki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Selya Rakki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Selya Rakki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Milenkovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Selya Rakki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kristina Milenkovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Selya Rakki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Kristina Milenkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Selya Rakki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Selya Rakki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Selya Rakki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Selya Rakki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Milenkovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Selya Rakki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Kristina Milenkovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Selya Rakki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Selya Rakki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Selya Rakki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
27.07.04, 19 Jaar
27.07.04, 19 Jaar
Kristina Milenkovic vs. Selya Rakki - onderlinge wedstrijden
10.11.21 | 1e ronde | Kristina Milenkovic | Selya Rakki | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Kristina Milenkovic form & Selya Rakki form
Kristina Milenkovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Selya Rakki - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Aschenberger | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Tourkhani | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Mary Lewis | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 Kwalif. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cheyenne Joyce Borg | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. India Fenieys | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Tassi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Zaremba | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Florentine Dekkers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Nguyen Tan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 5-7, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Tanisha Kashyap | 7-5, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.01.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |